REKLAMA TP
poniedziałek, 13 lutego 2012, jacekg

LG 47LW570S czy Samsung UE46D6500?

Samsung UE46D6500 kontra LG 47LW570S
Samsung UE46D6500 kontra LG 47LW570S / Fot. LG, Samsung, opracowanie 3DManiaK

0 odpowiedzi na “Samsung UE46D6500 kontra LG 47LW570S”

 1. Piotr pisze:

  Cena LG 47LW570S zaczyna się od 3800, a 7 par okularów zawsze jest w zestawie. Z kolei Samsung daje tylko 2 pary okularów migawkowych. W sekcji Cena chyba wkradł się błąd.

 2. bnowacki pisze:

  LG ma nieco grubszą podstawę, za to Samsung większą, błąd w cenie, jakość 3D w samsungu gorsza, do tego droższa, oj nie wydaje mi się że Samsung jest lepszy

 3. Kamel pisze:

  Według mnie LG niesprawiedliwe przegrał, błąd w cenie znacznie powiększył różnicę. 3D w LG jest naprawdę udane i bezkonkurencyjne.

 4. Gumti pisze:

  Zdecydowanie powinien wygrać LG, posiada lepszą jakość obrazu w jakości 3D. Posiada również o wiele ciekawszy design – jak dla mnie.

 5. Mergol pisze:

  Oj design w LG to bardzo mocna sprawa – parzy się na niego codziennie, toteż nie może być wykonany niedbale i nieciekawie.

 6. adaś pisze:

  widzę, że komentarze jednoznacznie potwierdzają moje odczucia po lekturze artykułu, też uważam, że LG powinno wygrać :/

 7. NED pisze:

  Nie wspomniano ani słowem o dwóch rodzajach technologii 3D. LG wyposażono w tzw. pasywne 3D co stanowi swego rodzaju przełom. Trudno oprzeć się wrażeniu że samsung od poczatku tego porównania był skazany na wygraną. Pozdrawiam wszystkich 3D maniaków.

 8. jacekg pisze:

  Szczerze powiem, ze pisząc porównanie sam do końca nie wiem, które urządzenie wygra – jest to dla mnie swego rodzaju niewiadoma i to jest fajny element – bowiem na początku także sądziłem, że LG ma większe szanse, jednak sprawdzając, porównując i dochodząc do finalnych wniosków niekiedy werdykt jest zaskakujący.

  Aczkolwiek pamiętajcie, że różnica w tym przypadku jest niewielka (chodzi o punkty), a to, że drugi sprzęt okazał się „drugi” nie oznacza, że definitywnie odpada albo, ze jest gorszy, bo nie jest.

  pozdrowienia również dla 3D maniaKów!!

 9. Manao pisze:

  Oba telewizory są bardzo dobrej jakości, ale w kategoriach przyjętych w teście wygrało LG 😉
  Dla mnie osobiście bardzo ważne było tanie 3D – teraz razem ze znajomkami mogę do woli oglądać a nie tylko solo 😉


reklamaml