REKLAMA TOP.rtv
, Artykuły Newsy Panasonic Telewizory #linki-afiliacyjne

Panasonic TX-P42G30E: opinie i komentarze

Te artykuły także cię zainteresują:
Popularne produkty:

3 odpowiedzi do “Panasonic TX-P42G30E: opinie i komentarze”

  1. Dan pisze:

    Obraz żyleta….tv geniallny….

  2. Medyk pisze:

    Mam poprzedni model TX-P42G20 już od dwóch lat. Nie wiem czy może być jeszcze lepszy obraz zakładając, że mam podlączoną n-ke i HD. Obraz i kolory rewelacja może tylko bajerów mi brakuje w postaci PIP u czy np IPLI . Jedyna wada to jak to przy plażmie większy pobór prądu no ale coś za coś. Gdybym miał dzis kupować nowy TV wybrałbym Panasonica g30 e tylko już większy np 50 cali .

  3. emil pisze:

    Telewizor fajny ale tyle samo prądu pobiera moja klimatyzacja .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml