, Artykuły Newsy Pozostali Sony Sprzęt dla gracza

Konsole: ranking wszech czasów

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

4 odpowiedzi na “Konsole: ranking wszech czasów”

 1. munio pisze:

  stwierdzenie ze to sony zostalo na lodzie jest niepoprawne,to sony wygralo z rozstania z nintendo.nintendo 2lata puzniej pokazaji n64.zabraklo mi najpopularniejszej konsoli wszech czasow ps2,sprzedano jej 150mln a produkcja odziwo zakonczona zostala tego roku.

 2. Kamil321 pisze:

  „Pozostaje już zatem tylko czekać na maszynki sterowane umysłem ludzkim…”
  http://www….oller.html

 3. Łukasz Bernacki pisze:

  Opis nie jest pomylony tylko wyrwałeś zdanie z kontekstu. To, że Dreamcast był przyjaźniejszy zewnętrznym developerom niż Saturn to jedno, ale w połączeniu z pośpiechem i znacznie słabszymi parametrami od PS2, developerzy szybko zaczęli się wycofywać z produkcji gier na tę konsolę, choć pierwsze 2 lata wcale na to nie wskazywały.

  Mimo to, Dreamcast był ostatnim bastionem Segi, a jego najważniejsze tytuły są i będą bardziej pamiętane niż z wcześniejszych generacji.

 4. Vormav pisze:

  Opis Dreamcasta jest pomylony z z historią poprzedniej konsoli Segi Sega Saturn. To Sega Saturn była trudna w programowaniu ponieważ pierwotnie miala być konsolą tylko do gier 2D, po ujawnieniu przez Sony specyfikacji Playstation 1 nie Playstation 2! Sega naprędce zmieniła parametry Saturna przez dodanie podzespołów do obsługi grafiki 3D. To własnie mocno skomplikowało programowanie gier na te konsole, mimo ze na papierze była mocniejsza od PS1,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml