, Telewizory Testy Toshiba

Toshiba 40TL838 – recenzja


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “Toshiba 40TL838 – recenzja”

 1. Timon pisze:

  Nie dziala kabel mhl ktoś wie co zrobić?

 2. Janusz pisze:

  Jestem „szczęśliwym ” posiadaczem telewizora TOSHIBA 40TL838 i właśnie po 1,5 roku użytkowania pojawiły mi się paski .W związku z tym nie idzie oglądać programów. Szkoda bo telewizor do tej pory sprawował się ok. Fakt dżwięk w w/w telewizorze nie powala.Bywa że przy niskich barwach dżwięku telewizor cały „brzęczy”.

 3. jacekg pisze:

  Czasami dłużej, nie znaczy lepiej 😉

 4. tvmaniak pisze:

  to ma byc test ? hhahahaha zaczolem sie dopiero rozczytywac a tu koniec…gosc z hdtv peel walnoł recenzje gdzie praktycznie nie pominol zadnego detalu a to wyglada jak smieszny artykul na onecie…ostatni raz tubylem

 5. matt pisze:

  Recenzja nie jest żadną recenzją . Żeby ten telewizor się dobrze sprzedawał wystarczy prawdziwe 100 hz ( nie jak u samsunga fałszywe cmr), świetne skalowanie SD, mnogość odtwarzanych formatów video. Właściwie 3D w tej cenie dostajemy gratis. Miałem brać Samsunga serii 5 ale po porównaniu jakości obrazu wybrałem Toshibe. Tym bardzie że matryce Samsunga są czasem do bani – podobno zależy to od serii.

 6. Paweł pisze:

  Brak DTS’a nie jest problemem, a po prostu Toshiba nie ma wykupionych kodeków – DTS kosztuje i to niemało, w zasadzie tylko Szajsung w niego zainwestował (nie jestem pewien co do Panasonica, czy przypadkiem też nie).

 7. martinelka pisze:

  Ten test to jakiś żart. Brak specyfikacji jak telewizor radzi sobie z odtwarzaniem nowych formatów z usb, brak istotnej informacji o problemach z dźwiękiem DTS. Pominięto mnóstwo istotnych szczegółów. Autor testu najwyraźniej opiera recenzje na odrobinie informacji zdobytych w internecie, nie trudząc się wykonaniem rzetelnego testu.

 8. Bart | Cyfrowa-TV.eu pisze:

  Szkoda, że Toshiba pożałowała chociaż jednej pary okularów.

Dodaj komentarz


reklama