,

Najlepsze telewizory. TOP-10 (2017)

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Najlepsze telewizory. TOP-10 (2017)”

 1. raczek pisze:

  Ciekawy artykuł, ale jak dla mnie trzeba przed zakupem iść do sklepu i samemu porównać modele. Kupowałem swój przed olimpiadą w mediaexpert. Wahałem się między panasem, a sony. Samsung odpadał, bo sprzedawca zasugerował, że mocno przejaskrawia kolory. Zdecydowałam się w końcu na panasa, bo miał lepsze parametry. Obawiałam się na początku Firefoxa OS, ale okazał się mega intuicyjny. Mi bardzo odpowiada, ale każdy musi dopasować tv do siebie.

 2. Zając pisze:

  Oled Philipsa pokazany z miesiac temu w Berlinie to obecnie telewizor numer jeden na rynku.

 3. Maro pisze:

  Też szukam obecnie tv. Philipsy nie rzuciły mi się w oczy. Chyba w czołówce rzeczywiście stoi obecnie sony, panasonic i samsung. Raczek, dobrze że piszesz o przejaskrawieniach. Przyjrzę się następnym razem w sklepie.

 4. Kiwi pisze:

  O Philipsach cisza? Fora i portale sporo o nich pisza, szczególnie nowych modelach.

 5. MaXeN pisze:

  Co za brednie! 40DXU701 nie ma matrycy 100Hz, a 50Hz! Dopiero DX750 i w górę mają 100Hz matrycę. Chyba warto to poprawić, sprostować i nie wprowadzać ludzi w błąd?

  Czemu autor pisze o czymś czego nie sprawdził?

 6. qwerty pisze:

  Nie ma co się podniecać TV Philipsa – większość sztuk sprzedanych w MediaMarkt/Saturn klienci zwracają z uwagi na bublowaty i niedporacowny Android TV. Jakość matryc, podświetlenie mają dobre, ale co z tego skoro system nadaje się do niczego.

 7. Some User pisze:

  Philips PUS6501 – im dalej tym lepiej. Wystarczy poszperać w necie. Matryca jest tragiczna jeśli chodzi o równomierność podświetlenia i czerń jako taką.

Dodaj komentarz


reklama