REKLAMA TOP.rtv
, LG #linki-afiliacyjne

Pierwszy mecz 3D za nami – wrażenia

Te artykuły także cię zainteresują:
Popularne produkty:

2 odpowiedzi do “Pierwszy mecz 3D za nami – wrażenia”

  1. Jules pisze:

    w internecie są już filmy z tego eventu i relacje kibiców – http://www….XzS1NlbDIs

  2. Yokes pisze:

    Ciekawe spostrzeżenia. Dzięki za recenzję. Brakuje trochę opinii innych uczestników, którzy po prostu mieli szczęście w losowaniu. Tak czy inaczej – gratulacje dla organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.


reklamaml