The Bear
Drugi sezon docenionego przez fanów oraz krytyków serialu The Bear już 22.06.23 zadebiutuje na platformie Disney+. Pierwsze recenzje krytyków napawają nadzieją, że drugi sezon podtrzyma wysoki poziom poprzednika.
Powracający z kolejnym sezonem jest „The Bear”, przełomowy dramat restauracyjny emitowany przez stację FX. Ten serial, stworzony przez Christophera Storera i współreżyserowany przez Joannę Calo, opowiada historię Carmy’ego Berzatto, szefa kuchni nagrodzonej gwiazdką Michelin, który wraca do swojego domu w Chicago, aby prowadzić rodzinny bar z kanapkami, mający problemy finansowe. Carmy musi zmierzyć się z żałobą po śmierci swojego brata, a także stawić czoła wyzwaniom związanym z naprawą finansów restauracji, zrozumieniem menu i przekształceniem kuchni w dobrze zorganizowane miejsce. Praca ta stanowi ogromne wyzwanie dla niego. Nowy sezon, składający się z ośmiu odcinków, zostanie udostępniony w całości w czwartek, 22 czerwca, na platformie Hulu.
W obsadzie obok Jeremy’ego Allena White’a jako Carmy występują również Ayo Edebiri jako Sydney, Ebon Moss-Bachrach jako kuzyn Carmy’ego, Richie, Abby Elliott jako siostra Carmy’ego, Natalie, Oliver Platt jako Jimmy Cicero, Liza Colón-Zayas jako Tina, L-Boy jako Marcus, Edwin Lee Gibson jako Ebraheim, Corey Hendrix jako Sweeps oraz Matty Matheson jako Neil Fak.
Oto kilka recenzji drugiego sezonu The Bear uznanych krytyków:
Historie bohaterów imponują swoją elastycznością i są zwycięskim ukłonem w kierunku specyfiki serialu „The Bear”. Pomagają one również nadać serialowi charakter telewizyjny, medium, które nagradza rozwinięcie szerokiego spektrum postaci i elastycznego podejścia. ~ Alison Herman, Variety
„The Bear” nadal pozostaje jednym z najlepszych oryginalnych programów telewizyjnych, nawet jeśli występy często przewyższają i przekraczają poziom scenariusza w tej serii. Z tak utalentowaną obsadą nie jest zaskakujące, że sezon 2 ponownie daje jej się wykazać. ~ Akos Peterbencze, Paste Magazine
Sezon drugi, z dużym uznaniem, staje się innym rodzajem programu – sezonem z własnym zestawem pytań i zajęć. ~ Kathryn VanArendonk, New York Magazine/Vulture
Krytycy są zgodni, że drugiemu sezonowi produkcji nie grozi raczej „choroba sequelu” która oznacza, że często kontynuacja jakiejś produkcji jest po prostu niewypałem. Wszystkim serdecznie polecamy seans z The Bear, które już jutro zagości na platformie Disney+.
https://www.rtvmaniak.pl/9635244/nowosci-w-netflix-na-20-czerwca-co-ogladac/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Matowa matryca, 165 Hz i bezkompromisowa jakość obrazu – taki jest Samsung OLED S95F, który…
Prime Video przyspiesza premierę trzeciego sezonu „Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Nowe odcinki jednej z najdroższych…
Netflix kupił prawa do animowanego filmu „In Waves”, który został jednym z najgłośniejszych tytułów tegorocznego…
TCL udostępnia dużą aktualizację dla telewizorów Google TV. Dolby Vision Filmmaker, poprawki DTS:X i nowe…
Sprawdziliśmy ceny najtańszych telewizorów Mini LED na maj 2026, Niezależnie od tego, który wybierzesz –…
Sony może całkowicie zrezygnować z wydawania największych gier single-player na PC. Marvel’s Wolverine i Saros…
Komentarze
mlotek