, Głośniki, słuchawki, audio TOP-10

Jaki soundbar do 1500 zł? Polecane głośniki do telewizora (2020)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Jaki soundbar do 1500 zł? Polecane głośniki do telewizora (2020)”

 1. bartekkrzy pisze:

  największy wybór mają na stronie tophifi, już nie jeden raz tam składałem zamówienie.

 2. Okx pisze:

  Przekłada się to na donośne brzmienie, które przede wszystkim uwypukla niskie tony – z niezłych basów Samsung zresztą słynie. Efekt jest szczególnie pożądany przy muzyce, w której obecność basu jest niezbędna. – no comment…

 3. Roxit pisze:

  Ja zdecydowałem się na Philipsa HTL3325/10, posiadam telewizor tej marki i jestem zadowolony, więc kupiłem też ich soundbar. I jestem zadowolony – gra bardzo dobrze, o wiele lepiej niż głośniki wbudowane w telewizor.

 4. Esss pisze:

  Te wszystkie soundbary zaproponowane to buczydła. Zerobsopranow, żeby cokolwiek usłyszeć trzeba dać na maxa, że aż ściany się trzesa. Producenci skupili się na basach i mocy maxymalnej, zero jakości dźwięku.

  • Mathieu pisze:

   Oczywiście- to są kompaktowe rozwiązania do mieszkań, jeżeli ktoś jest audiofilem, to raczej jego oczy nie będą skierowane w stronę średniopółkowych grajbelek za 1500 zł 🙂

  • Fem pisze:

   Nie zgodzę się. Z proponowanych modeli miałem styczność z Philipsem i gra on bardzo dobrze jak na swoją półkę cenową. Spokojnie można komfortowo słuchać poniżej 50% maksymalnej głośności.
   Oczywiście tak jak zwrócił uwagę Mathieu – jeśli ktoś jest audiofilem, to raczej powinien liczyć się z większym wydatkiem, rzędu co najmniej kilku tysięcy.

  • glosrozsadku pisze:

   Na pewno słuchałeś wszystkich soundbarów. Ja kupiłem najtańszego Philipsa i od pierwszego odsłuchu wiem, że nie porównania między soundbarem a głośnikami telewizora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml