- « Poprzedni
- 1/5
- Następny »
Oto najciekawsze i najlepsze, oryginalne filmy dostępne na Netflix. Nasz subiektywny TOP-50 to produkcje, obok których ciężko przejść obojętnie.
Regularnie śledzimy ofertę polskich VoD i co tydzień wrzucamy aktualny przegląd nowości w Netflix. Dzisiaj mamy dla Was jednak coś innego – to maniaKalnie subiektywny TOP najciekawszych, oryginalnych filmów na Netflix. To warto zobaczyć!
Koniecznie sprawdź też nasz TOP najlepszych seriali Netflix.
Luther: Zmrok

Luther: Zmrok
„Luther: Zmrok” to epicka filmowa kontynuacja obsypanej nagrodami sagi telewizyjnej o budzącym grozę seryjnym mordercy, który terroryzuje Londyn, podczas gdy skompromitowany detektyw John Luther siedzi za kratkami. Luther nie może pogodzić się z faktem, że nie udało mu się schwytać cyberpsychopaty, który teraz z niego drwi, dlatego postanawia uciec z więzienia, by za wszelką cenę dokończyć zlecenie.
Bielmo

Bielmo
West Point, rok 1830. Zmęczony życiem detektyw zostaje poproszony o dyskretne zbadanie sprawy makabrycznego morderstwa kadeta. Ponieważ na przeszkodzie staje mu kodeks milczenia żołnierzy, bierze sobie do pomocy jednego z nich – młodego mężczyznę, który kiedyś będzie znany światu jako Edgar Allan Poe. „Bielmo” to nowy thriller z Christianem Balem w roli głównej.
Glass Onion: Film z serii „Na Noże”

Glass Onion
„Glass Onion” to przez wielu jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek.
Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey.
Na Zachodzie bez zmian
„Na Zachodzie bez zmian” to poruszająca opowieść o młodym niemieckim żołnierzu na froncie zachodnim podczas I wojny światowej. Paul i jego towarzysze na własnej skórze doświadczają, jak początkowa euforia ustępuje miejsca desperacji i strachowi, gdy przychodzi im walczyć o życie w okopach.
Blondynka

Blondynka
„Blondynka” Andrewa Dominika to oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates film przedstawiający odważną nową wizję życia jednej z największych ikon Hollywood – Marilyn Monroe. Od niestabilnego dzieciństwa Normy Jeane przez jej drogę do sławy i skomplikowane romanse produkcja zaciera granice faktów i fikcji, aby pokazać pogłębiający się rozłam między publiczną i prywatną tożsamością gwiazdy.
Broad Peak

Broad Peak
„Broad Peak” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Macieja Berbeki – legendarnego polskiego himalaisty, należącego do grupy słynnych Lodowych Wojowników, który pragnął zdobyć szczyt jednej z najniebezpieczniejszych gór świata. W 1988 roku, po nieudanej próbie zdobycia K2, Berbeka bierze udział w ataku na sąsiadujący szczyt, Broad Peak. Nowy kierunek ekspedycji zmieni jego życie w sposób, którego nigdy by się nie spodziewał. Dwadzieścia pięć lat później polski wspinacz dostaje kolejną szansę na stawienie czoła ośmiotysięcznikowi.
Gray Man
Nie czarujmy się, „Gray Man” nie jest najlepszym filmem wyprodukowanym przez Netfliksa. Warto jednak go zobaczyć, bo jest to film najdroższy! Bez kompleksów mógłby być pokazywany w kinach, a wiele osób z chęcią zapłaciłoby za bilet na niego. Dwóch charyzmatycznych aktorów ciągnie całą historię.
Gray Man, były agent CIA który po odejściu ze służby zostaje mordercą na zlecenie. Mężczyzna wyrusza do Francji by chronić przyjaciela, sir Donalda Fitzroya. Ten znalazł się na celowniku Lloyda, dawnego partnera Courta z wywiadu i członka korporacji naftowej, który do sfinalizowania wielomiliardowej umowy potrzebuje głowy Fitzroya.
Pajęcza Głowa
W ultranowoczesnym zakładzie karnym zarządzanym przez eksperymentującego na więźniach Steve’a Abnestiego między dwojgiem osadzonych buzi się uczucie. „Pajęcza Głowa” to film oparty na opublikowanym w tygodniku The New Yorker opowiadaniu George’a Saundersa pt. „Escape From Spiderhead”. Zdecydowanie polecamy.
Nie patrz w górę

Nie patrz w górę
„Nie patrz w górę” to jeden z najlepszych i najbardziej aktualnych filmów oryginalnych Netflix ostatnich miesięcy, jeżeli nie lat. Studentka astronomii Kate Dibiasky i jej profesor Randall Mindy odkrywają, że po obrzeżach galaktyki krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje. Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji.
Z pomocą dra Oglethorpe’a Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean i jej spolegliwego syna Jasona, który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w optymistycznym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie i Jacka. Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy – co trzeba zrobić, żeby świat po prostu spojrzał w górę?
To była ręka Boga

To była ręka Boga
„To była ręka Boga” to najnowszy film Paolo Sorrentino, twórcy „Wielkiego piękna”, ale i „Młodego papieża”. To historia młodego Fabietto Schisy, osadzona w niespokojnym Neapolu lat 80. W filmie nieoczekiwane chwile radości, jak przybycie piłkarskiej legendy Diego Maradony, przeplatają się z równie nieoczekiwanymi tragediami.
Los rozdaje karty, łzy i śmiech mieszają się ze sobą, a splot wydarzeń kształtuje przyszłość Fabietto. Sorrentino powraca do domu, aby opowiedzieć najbardziej osobistą ze swoich historii, osnutą wokół par tematów: losu i rodziny, sportu i kina, miłości i straty.
- « Poprzedni
- 1/5
- Następny »
Niektóre odnośniki na tej stronie to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt a jednocześnie wspierasz pracę redakcji rtvManiaK.pl i jej niezależność.
Przygotowałem listę 10 filmów które są obowiązkowe do sprawdzenia, zobacz moja listę i sprawdz czy widziałeś już wszystkie jeśli nie koniecznie musisz nadrobić!
Projekt Adam? Nie patrz w górę? Najlepsze? Genialne do szybkiego usypiania widzą 🙂
To są filmy najgorsze. Nie walczą o uwagę widza. Oderwane od rzeczywistości, powodują, że nie utożsamiamy się ze środowiskiem w filmie…
Super, fajna lista
no i swietnie, na LG Days w me tyle telewizorów widziałam, że nie wiem na który sie zdecyować ale liste filmow juz mam :dd
Ja.polecam bylego.lolatora
Ja tez
polecam Kobra Kai i venom i w lesie dzis nie zasnie nikt i tez nago i pandora
FILM CIEŃKOŚC SCENY FILMUNIE DO OGLADANIA TKIE MROCZNA WIDOCZNOSC
POLECAM THE SEVEN DEADLY SINS BARDZOOOOO FAJNEEEEEEE
„biolożka i była żołnierka” – a kto wpłynął na umysły tych, którzy w imię politycznej poprawności feminizacji kaleczą język do tego stopnia
Żołnierka z Bombasu ugułem całe te
A kto wpłynął na Twój umysł tak, że słowa dostępne w słowniku PWN kaleczą twój „patriotyczny” wzrok?
Ty natomiast masz skaleczony mózg. Język polski jest żywym tworzywem i ewoluuje. Ponad100 lat temu kobieta była co najwyżej nauczycielką czy pielęgniarką. Wiem, że argument feminizacji zawodów do ciebie nie przemawia, więc zaprzyjaźnij się z Pawłowicz. To babochłop.
Zasłyszane w radio – subskrybentka, polityszka, ( niestety nie mogłem znaleźć jak to się pisze), weterynarka, telewidzki, notariuszkę i wiele wiele innych. Polecam RMF Classic. Dużo tam takich perełek i perełkiniek 😉
Niebo o północy jest słabe…
Z wyżej wymienionych oglądałem tylko 1 ale teraz to się zmieni 😉
Z tego co widziałem i polecam: Jestem matką, shaft, el camino dla fanow breaking bad, irlandczyk, velvet buzsaw, 1922. Ew. nie otwieraj oczu, ładunek i bez słowa.