Okazuje się, że coraz więcej osób nie wie, w jaki sposób najlepiej i najszybciej przegrać pliki muzyczne czy wideo ze swojej komórki na komputer. Dlatego koncern Fujitsu postanowił pomóc swoim klientom. Najnowszym rozwiązaniem tego problemu będzie aplikacja F-Link. Dzięki niej zaoszczędzimy wiele cennego czasu.
Oprogramowanie nie tylko pomoże przerzucić nasze ulubione pliki z komórki, ale także z kamery. Według producentów program działa szybko i niezawodnie na najnowszych notebookach od Fujitsu. Na początku będziemy musieli zainstalować F-Link. Potem sięgamy po telefon komórkowy, z systemem Android i wykorzystując Wi-Fi możemy od razu zacząć przenoszenie interesujących nas danych. Wystarczy, że komórka znajdzie się w zasięgu lokalnej sieci. To o wiele wygodniejsze niż kopiowanie zdjęć czy filmów za pomocą specjalnego kabla.
Jak zapowiadają producenci, przesyłane dane będą „szły” znacznie szybciej niż, gdybyśmy kopiowali je w inny sposób. Do tego działanie aplikacji jest bardzo proste. W ciągu zaledwie kilku minut będziemy mogli cieszyć się naszymi filmami i zdjęciami. W najbliższych tygodniach okaże się, co zaproponuje swoim klientom konkurencja. Warto pamiętać, że nie każdy posiada komputer marki Fujitsu.
Źródło: akihabara
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Sony z matrycą 120 Hz i przekątną 55 cali w takiej cenie? Ta promocja naprawdę…
Co obejrzeć w HBO Max? Jakie filmy i seriale warto teraz zobaczyć? Szukając odpowiedzi na…
Edifier Auro Ace to nowe, rewolucyjne słuchawki nauszne z wbudowanym ekranem. Poznaj specyfikację i niską…
Marzy Ci się kino domowe w bardzo niskiej cenie? Jeśli tak, to świetnie się składa…
Aura Displays zaprezentowało Single Flex Pro, pierwszy na świecie przenośny monitor ze składanym ekranem AMOLED.…
Forza Horizon 6 wskoczyła na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej ocenianych gier 2026 roku według Metacritic.…