, TOP-10

Dobry telewizor 3D do 2500 złotych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

10 odpowiedzi na “Dobry telewizor 3D do 2500 złotych”

 1. holtu pisze:

  To chyba jakąś kiepską sztukę trafiłem. Mam LG z Webosem i jestem bardzo zadowolony, u mnie działa bardzo szybko i nie miałem problemów z przeglądarką i filmami. Co do pilota to trzeba się przyzwyczaić, ale później już nie ma problemu. NIe sprawdzałem tylko jak z tymi kanałami bo mam tylko naziemną.

 2. Uzytkownik LG pisze:

  odradzam LG z webosem (90% uwag dotyczy tez starszych)
  – wolne jak flaki z olejem menu(*)
  – przegladarka www sie wywala przy ogladaniu filmow „brak pamieci”
  – brak tvn playera (jest na starsze lg)
  – brak mozliwosci laczenia w jednej liscie programow naziemnych i satelitarnych a z racji (*) upierdliwe przelaczanie antena->sat (+ nie pamieta wczesniej wybranej ulubionej listy po przelaczeniu)
  – fatalna jakosc wykonania (odstajaca ramka)
  – podstawowy pilot jest chyba specjalnie beznadziejny by podkreslic wartosc pilota magic

  !!!Najwieksza wada tego TV jest soft!!! – webos to kupoS jak dla mnie

  „Doswiadczenia” zebralem uzywajac 42LB650V

 3. gram pisze:

  Ale to normalne, nawet w lipcu, czy sierpniu, jak teoretycznie elektronika dobrze się nie sprzedaje, to w przypadku dużych imprez sportowych telewizory i dodatki bardzo szybko schodzą. A na wszelkie promocje, które brzmią zbyt dobrze, żeby to była prawda należy jak najbardziej uważać.

 4. jot pisze:

  co myslicie o tych akcjach w sklepach z elektornika na mundial? chodzi np o saturna w ktorym moznaoddac telewizor po mistrzostwach, albo w media expert gdzie mozna dostac calkowity zwrot kasy

  • jacekg pisze:

   Niektóre z promocji są pomysłowe i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sklepy podczas Mundialu i jeszcze przed zaczęły kusić klientów. Faktycznie można skorzystać nie tylko w niższej ceny, ale właśnie na innych opcjach, jak oddanie TV, jeśli nie spełni naszych wymagań.

   Jedna ważna rzecz na którą należy zwracać uwagę w każdej promocji to zapoznanie się z regulaminem:)

 5. gram pisze:

  Również stawiam na LG, do tego jeszcze kino domowe, bo jak się kupuje dobry telewizor, to szkoda byłoby zapomnieć o wrażeniach dźwiękowych.

 6. frodo pisze:

  A ja stawiam na LG. Ambilight w Philips to dla mnie nic specjalnego. LG bije na głowę konkurencję jeżeli chodzi o smart TV. WebOs spowodował krótszy czas dostępu to opcji( mniej kroków w menu). Poza tym ma lepszy współczynnik optymalizacji ruchu(500 HZ).

 7. leszek pisze:

  Również jestem za Philipsem – jak dla mnie ma najlepszy obraz na rynku. Poza tym to nowy model, który jest poprawiony i świetnie wyglada.

 8. złodziej pisze:

  Stawiam na Philipsa mimo, że to 32 cale. Poza tym ma ambilight i zjada najmniej prądu 🙂


reklamaml