Na nasz rynek trafia najnowszy odtwarzacz Blu-ray 3D, odznaczający się przede wszystkim obrazem w jakości 3D Full HD, szybkim startem (0,5 sekundy) oraz odtwarzaniem multimediów z przenośnych urządzeń. Zobaczcie co zaoferuje Samsung BD-F5500E/EN, jako sprzęt idealnie pasujący do telewizora Smart TV. Samsung BD-F5500E/EN można znaleźć w Ceneo do kupienia od 269 zł (dostępny w 2 sklepach).
Samsung BD-F5500E/EN nie tylko zapewni jakość obrazu, jakbyśmy znajdowali się w kinie, ale pozwoli na szybką synchronizację z innym sprzętem, dzięki HDMI. Dodatkowo będziemy mogli w szybki sposób połączyć się z internetem (korzystać z preinstalowanych aplikacji) i przeglądać najpopularniejsze serwisy, jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather oraz Twitter. Co jeśli chodzi o filmy zapisane na przenośnym sprzęcie?
Samsung BD-F5500E/EN jest kompatybilny z niemal każdym nośnikiem pamięci. Dzięki temu możemy odtwarzać nasze multimedia (filmy, muzykę, zdjęcia) z zewnętrznego dysku twardego oraz urządzeń USB (2.0). Do tego dochodzi technologia DLNA, pozwalająca uzyskać dostęp do plików zapisanych w komputerze (jeśli znajduje się on w domowej sieci).
Specyfikacja techniczna Blu-ray BD-F5500E/EN przedstawia się następująco:
Źródło: samsung
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Sony oficjalnie potwierdziło podwyżki PlayStation Plus. Gracze zapłacą więcej już za jutro. Sony tłumaczy się…
Sony z matrycą 120 Hz i przekątną 55 cali w takiej cenie? Ta promocja naprawdę…
Co obejrzeć w HBO Max? Jakie filmy i seriale warto teraz zobaczyć? Szukając odpowiedzi na…
Edifier Auro Ace to nowe, rewolucyjne słuchawki nauszne z wbudowanym ekranem. Poznaj specyfikację i niską…
Marzy Ci się kino domowe w bardzo niskiej cenie? Jeśli tak, to świetnie się składa…
Aura Displays zaprezentowało Single Flex Pro, pierwszy na świecie przenośny monitor ze składanym ekranem AMOLED.…
Komentarze
szkoda że nie odtwarza filmów z aparatu Nikon D3000
@Portos,
wziąłem w tym udział ale to ja i tak pewnie nie wygram, znając swoje szczęście do tego typu zabaw :P
A sprzęcik przedni bawiłem się tym na jakiś targach komputerowych, bardzo ułatwia podłączenia... mam nadzieję, że nie bedzie kosztowało jakiegoś majątku to sobie sprawię :)
Mam i rzeczywiście jest to sprzęt bardzo dobry. Jedyny minus to przewodowy internet, trzeba kabelkiem ciągnąc. A co do ceny to kosztuje tyle co 6 miesięcy temu dobre dvd
jesli juz poruszyles temat media expert, to widzieliscie jaki mega konkurs zorganizowali?? można wygrać wyjazd na Karaiby! Dla nie bomba, zwłaszcza, że jestem baaaardzo ciepłolubny :)
To jest tak mega! Mój kuzyn mieszka na zachodzie i to ma... najlepsze jest to, że oni to kupują za jakieś grosze w takich elektromarketach jak u nas Media Expert... dla nas pewnie jak wejdzie na rynek, to będzie meeega drogie no ale cóż, poczekamy i zobaczymy :)