Po raz kolejny, drodzy maniaKalni czytelnicy - wybieramy się na Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2012 do Berlina
Podsumowanie relacji - techManiaK na IFA 2012.
Zapraszamy!
Najnowsza wersja SmartVIERA Remote App zostanie zaprezentowana przez koncern Panasonic na targach IFA 2012. Co to oznacza dla posiadaczy Smart TV tego producenta? Przede wszystkim bardziej komfortowe przenoszenie i udostępniania multimediów pomiędzy urządzeniami.
Aplikacja nowej generacji umożliwia użytkownikowi przenoszenie palcem treści ze smartfonu lub tabletu na ekran telewizora oraz pobieranie jej do własnych smartfonów lub tabletów przez inne osoby. W przypadku telewizorów SmartVIERA z serii WT50, GT50 i DT50, korzystając z aplikacji VIERA Remote App Pro, użytkownicy mogą podłączyć do telewizora kartę SD i pobrać zawartość z tej karty bezpośrednio do smartfonu lub tabletu.
Warto wspomnieć o wcześniejszej wersji aplikacji SmartVIERA Remote App i o tym, co oferowała posiadaczom smartfonów lub tabletów.
Udostępniona wcześniej w tym roku aplikacja SmartVIERA Remote App przekształca smartfon lub tablet firmy Apple albo z systemem Android w pilot zdalnego sterowania, wyposażony w wiele ciekawych funkcji obsługi telewizora. Za jej pomocą można przenosić zdjęcia, wideo, muzykę lub witryny internetowe z wyświetlacza urządzenia mobilnego na ekran telewizora Smart VIERA oraz w drugą stronę. W tym celu wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie. Aplikacja oferuje też funkcję kontrolera gier, która umożliwia sterowanie w grach przy użyciu smartfonu lub tabletu. Klawiatura i obszary dotykowe rozszerzają interakcję z wbudowaną przeglądarką telewizora VIERA.
Źródło: tvManiaK
Po raz kolejny, drodzy maniaKalni czytelnicy - wybieramy się na Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2012 do Berlina
Podsumowanie relacji - techManiaK na IFA 2012.
Zapraszamy!
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Sony może całkowicie zrezygnować z wydawania największych gier single-player na PC. Marvel’s Wolverine i Saros…
Rekordowo niska cena telewizora Samsung 55QN85F czeka na nas tylko do jutra! W tak niskiej…
Sony oficjalnie potwierdziło podwyżki PlayStation Plus. Gracze zapłacą więcej już za jutro. Sony tłumaczy się…
Sony z matrycą 120 Hz i przekątną 55 cali w takiej cenie? Ta promocja naprawdę…
Co obejrzeć w HBO Max? Jakie filmy i seriale warto teraz zobaczyć? Szukając odpowiedzi na…
Edifier Auro Ace to nowe, rewolucyjne słuchawki nauszne z wbudowanym ekranem. Poznaj specyfikację i niską…
Komentarze
Ja jestem fanem poczciwego TX-L42WT50 i cieszy mnie, że to co wprowadzają nie dotyczy tylko jedenej serii, ale obejmuje szerzej zmiany i tym samym produkty się nie starzeją w zawrotnym tempie.
fajnie, sprzęty Panasonica powoli przestają być po prostu telewizorami czy lumixami, to małe centra zarządzania :D z wifi i gpsem :D oby tak dalej!