Toshiba 46YL863 – test telewizora 3D

Toshiba 46YL863 to przedstawiciel najlepszej (jeśli nie liczyć modeli ZL) linii telewizorów w ofercie japońskiego producenta. Cała seria została zaprezentowana jeszcze w ubiegłym roku i miała być odpowiedzią na koreańskie D7x i D8x. Poprzeczka została postawiona wysoko, zwłaszcza że modele Samsunga zwykle cieszą się dużą popularnością. Jednakże, projektanci z kraju kwitnącej wiśni przygotowali mocną ofensywę. W jaki sposób ma to zachęcić przeciętnego użytkownika do zakupu? Na co możemy liczyć i czy warto wydawać niespełna 5.000 złotych na 46-calowy telewizor? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w poniższym teście. Zapraszam do lektury!

Toshiba 46YL863 / fot. 3DManiaK

Toshiba 46YL863 – cena

Toshiba 46YL863

od: 4.990 zł »

Wideo recenzja Toshiba 46YL863

Budowa

Wygląd

Toshiba 46YL863 już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie high-endowego sprzętu. Wąska ramka okalająca gigantyczny ekran nadaje konstrukcji eleganckiego charakteru. U nasady znajdziemy oszczędny panel kontrolny naszpikowany czujnikami i oznaczony pojedynczym, niepodświetlanym logiem producenta. Gdzieś w okolicach prawego, dolnego narożnika zobaczymy dwukolorowe diody sygnalizujące włączenie i uśpienie telewizora.

Toshiba 46YL863 / fot. 3DManiaK

Projektanci zdecydowali się na aluminiowe wykończenia, które zdecydowanie zwiększają jakość wykonania i sprawiają, że 46-calowy gigant staje się nie tylko imponujący, ale również miły dla oka. Konstrukcja nie trzeszczy pod palcami, a poszczególne elementy montażowe są szczelne. Esteci będą musieli jednak czuwać ze szmatką na podorędziu. Zarówno bowiem ekran, jak i polerowane powierzchnie obudowy przyciągają odciski palców i kurz.

Toshiba 46YL863 / fot. 3DManiaK

Telewizor został osadzony na masywnej, ciekawie zaprojektowanej pod względem geometrycznym, nodze. Ta zaś wspiera się na gustownej podstawie wykonanej ze szczotkowanego aluminium. Baza jest duża, solidna i przede wszystkim stabilna. Tutaj również dominuje aluminium. A jednolitą i bryłowatą formę konstrukcji łamie wydrążone w podstawie koło, zaraz obok nogi. Nie wpływa ono znacząco na rozłożenie ciężaru i stabilność, a znacząco zmniejsza masę tego elementu. Mimo to cała konstrukcja jest bardzo ciężka, co nie sprzyja samotnemu montażowi.

Gniazda

Telewizor został wyposażony w bogaty zestaw gniazd. Zostały zlokalizowane, klasycznie z tyłu, po lewej stronie ekranu w dwupłaszczyznowym ułożeniu. Na dole zostały ulokowane w większości stale używane złącza – między innymi antenowe, HDMI, VGA, Ethernet oraz wejście pod przejściówkę SCART. Te porty są skierowane do dołu, zgodnie z naturalnym ułożeniem przewodów. Znajdziemy tu jeszcze osobną podsekcję portów skierowanych prostopadle do ekranu – między innymi jedno HDMI, słuchawkowe audio, a także komponentowe.

Telewizor oferuje szeroki wybór złączy / fot. 3DManiaK

Pionowa sekcja portów została uzbrojona w wykorzystywane najczęściej gniazda. Nie dziwi zatem obecność dwóch portów USB, CI, czy też dodatkowych złącz HDMI dla urządzeń peryferyjnych. Znajdziemy tu także złącza audio oraz gwint satelitowy w lekko wyprofilowanej niszy. Miejsca na podpięcie poszczególnych urządzeń jest tu wystarczająco dużo i nie powinniśmy mieć problemów z ergonomią przestrzeni.

Telewizor oferuje szeroki wybór złączy / fot. 3DManiaK

Philips 46PFL9706 dysponuje następującymi złączami:

  • Słuchawkowe 3,5 mm;
  • cyfrowe Audio;
  • Common Interface;
  • 2x USB;
  • satelitowe;
  • komponentowe;
  • 4x HDMI;
  • RGB (przejściówka);
  • SCART (przejściówka);
  • Ethernet;
  • antenowe.

Sterowanie

Projektanci telewizora chcąc skutecznie mierzyć się z konkurencją, postawili na nowoczesne rozwiązania i najnowsze technologie. Na pokładzie znajdziemy zatem dotykowy panel ulokowany bezpośrednio pod ekranem. Nie jest specjalnie rozbudowany i został przy tym dyskretnie oznaczony co może utrudniać nawigację, ale jednocześnie pozwala zachować konstrukcji stylowy, jednolity charakter.

Interfejs ma formę dotykowego panelu / fot. 3DManiaK

Pilot zdalnego sterowania wypadł w naszych oczach bardzo dobrze. Smukła konstrukcja, ma gustowną i oszczędną formę. Przyciski nie są porozrzucane, ale sprawiają wrażenie poukładanych. Ich rozmieszczenie zostało dobrze przemyślane. W jednej chwili możemy mieć pod kciukiem wszystkie najważniejsze funkcje. Dodatkowo, gdy nie korzystamy z dolnej części pilota, na której ulokowano funkcje związane z odtwarzaniem filmów, możemy ją zakryć przesuwną, metalową osłoną.

Pilot ma ergonomiczny kształt / fot. 3DManiaK

Przyciski mają niski skok, ale są wyraźnie zaznaczone na pilocie. Pomaga to je zlokalizować nawet w kompletnych ciemnościach, w trakcie nocnych seansów. Jedynym niedociągnięciem tego akcesorium wydają się być przyciski odpowiadające za kontrolę głośności i programów. Nie są duże i można mieć pewne problemy z natychmiastowym znalezieniem ich po omacku na pilocie. Pewną osłodą jest ich ulokowanie niemal u szczytu pilota.

Główne menu / fot. 3DManiaK

Interfejs cyfrowy telewizora jest prosty w obsłudze i bardzo instynktowny. Miłe dla oka menu ma formę półkola, które znamy z innych produktów tej marki. Przy wyborze którejś z opcji ukazuje nam się kolejne półkole ikon. Niestety menu jest mocno inwazyjne i przesłania większą część ekranu. Na szczęście nawigacja jest płynna i szybko możemy dostać się do pożądanych funkcji.

Funkcjonalność

Jakość obrazu

Toshiba 46YL863 został wyposażony w 46-calowy ekran LCD z krawędziowym podświetleniem diodami LED. Zostały rozmieszczone w 32 autonomicznych strefach. Zapewniają dzięki temu lepszą kontrolę nad lokalnym wygaszaniem, a co za tym idzie zredukowanie efektu „halo”. Może nie jest to technologia PRO512, którą moglibyśmy zaobserwować w ZL1, ale mowa tu również o innym rozmiarze ekranu. Oczywiście ekran obsługuje standard Full HD i charakteryzuje się rozdzielczością 1.920×1.080 pikseli.

Telewizor oferuje wysoką jakośćobrazu / fot. 3DManiaK

Jakość obrazu można ocenić jako dobrą. Odwzorowanie kolorów jest wierne, chociaż lepsze efekty można uzyskać po zastosowaniu autokalibracji za pośrednictwem odpowiedniego akcesorium (na potrzeby testów otrzymaliśmy takie urządzenie). Trochę gorzej telewizor sobie radzi z zachowaniem idealnego kontrastu. Ekran charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu dynamicznego na poziomie 7.000.000:1, dzięki czemu czernie są wyraźne i głębokie.

Szerokie kąty widzenia pozwalają na seanse z naprawdę niekorzystnych perspektyw. Technologia AMR800 odpowiedzialna za zwiększanie płynności obrazu jest bardzo użyteczna. Można ją włączać kilkustopniowo – począwszy od niewielkiej poprawy jakości obrazu, na sztucznym upłynnieniu kończąc (z tego poziomu raczej nie będziemy zbyt często korzystać). Ponadto urządzenie dysponuje bogatym zapleczem technologii wspomagających, które dbają o wysoką rozdzielczość, która jest jednym z ważniejszych problemów dużych ekranów.

Nastawy ręczne vs automatyka

Po podłączeniu wszystkich kabelków, nie musimy się przedzierać przez żaden kreator ustawień, ani nie musimy specjalnie dostrajać poszczególnych parametrów obrazu. Przeciętny użytkownik będzie w pełni zadowolony z automatyki nastaw, korygowanej przez czujnik pomiaru światła. Od biedy możemy zdecydować się na jeden predefiniowanych trybów wyświetlania. Oczywiście bardziej wymagający użytkownicy nie pozostaną z niczym. Producent przygotował dla nas naprawdę rozbudowany zestaw opcji i parametrów, które możemy zmieniać ręcznie według naszego gustu. Ponadto możemy skorzystać z podłączanego do portu USB kalibratora, który za nas dostroi poszczególne wartości ustawień.

Użytkownik ma dostęp do solidnego zaplecza programowego / fot. 3DManiaK

Japońscy projektanci stworzyli kilka wartych uwagi funkcji, które mogą się nam przydać w trakcie seansów i codziennego korzystania z telewizora. Mamy między innymi dostęp do charakterystycznej dla odbiorników nowej generacji, funkcji upłynnienia obrazu. Warto jednak korzystać z niej oszczędnie. Możliwe że to kwestia gustu, ale zbyt naturalny obraz na filmie jest odpychający. Z pewnością natomiast namiętnie będziemy korzystać z opcji Resolution+ rozmywającej piksele i zwiększającej jakość obrazu SD.

Obsługiwane formaty

W kwestii kompatybilności nie byliśmy zawiedzeni. Producent poprawił wszystkie niedociągnięcia, jakich się dopuścił w poprzednich modelach, w tym i ZL1. Urządzenie bez większych problemów rozpoznało zarówno duże, jak i małe pamięci przenośne (1, 2, 4 GB, 1 i 2 TB). Warto przy tym wspomnieć o możliwości zarejestrowania dysku twardego i wykorzystania go do zapisywania seansów bezpośrednio z poziomu telewizora.

Do urządzenia podepniemy większość pamięci przenośnych / fot. 3DManiaK

Następnie przyszła kolej na testy związane z poszczególnymi formatami zapisu. Tutaj też widać wyraźną poprawę. Urządzenie bez problemu uruchomiło multimedia zapisane w najpopularniejszych formatach – JPG, AVI, MKV, MP3, FLAC, WAV. Napisy były również poprawnie wyświetlane, chociaż format TXT ze względu na kodowanie w kilku przypadkach wyświetlał tzw. krzaki. Niestety nie byliśmy w stanie odtworzyć dźwięku zapisanego w DTS, co może stanowić pewien mankament, zwłaszcza że format ten staje się popularny w filmach 3D.

Tryb 3D

Tryb 3D cechuje się wysoką wydajnością. Smużenie nie jest mocno zauważalne. Kolory choć nieco przyciemnione przez technologię aktywnej migawki, są wciąż relatywnie wiernie odwzorowane. Jasność możemy skorygować przez dobranie odpowiedniego natężenia podświetlenia. Choć nie jest to rozwiązanie idealne, to jednak stanowi użyteczny półśrodek. Ponadto warto zauważyć, że w żadnym punkcie na matrycy obraz nie migocze, co zbawiennie wpływa na i tak obciążony w trakcie seansu wzrok.

Okulary nie męczą oczu, chyba że przy naprawdę dlugim seansie / fot. 3DManiaK

Z perspektywy przeciętnego użytkownika, będziemy w pełni zadowoleni z trybu 3D, który oferuje nam 46YL863. Jednakże, aby w pełni go wykorzystać bardzo możliwe, że będziemy potrzebowali odtwarzacza multimediów. Okulary dołączone do zestawu są wygodne i w miarę lekkie. Nie odczujemy ich ciężaru, a oczy zmęczą się aktywną migawką dopiero po naprawdę długim seansie. Oczywiście szkła działają w oparciu o baterię, którą podładujemy przez kabel USB. Producent uzupełnił zestaw o gustowny pokrowiec, w którym możemy schować nieużywane okulary.

Internet i dodatki

Telewizor należy do segmentu Smart TV. To oznacza, że posiada dostęp do internetu, który możemy wykorzystać, aby uruchomić platformę zawierającą szereg użytecznych usług. W tym aspekcie telewizor nie różni się od swoich rywali z tego segmentu. Na pokładzie znajdziemy zatem aplikacje powiązane z Youtube, DailyMotion, Vimeo, ipla, skorzystamy z przeglądarki internetowej oraz usług społecznościowych typu Facebook i Twitter. Wszystkie te usługi (prócz YT) znajdziemy na autorskiej platformie Toshiba Places. Metoda wprowadzania haseł do wyszukiwarek jest bardzo prosta i opiera się na wybraniu odpowiedniego znaku z niewielkiej klawiatury pojawiającej się na środku ekranu.

Toshiba oferuje autorską platformę Toshiba Places / fot. 3DManiaK

 

Podsumowanie i ocena

 
 
Toshiba 46YL863 jest telewizorem zasługującym na miano urządzenia z wyższej półki. High-endowa konstrukcja jest nie tylko dobrze zaprojektowana, ale również imponuje jakością wykonania i funkcjonalnością. Po ekranie możemy się spodziewać świetnego obrazu i rewelacyjnej wydajności w zakresie kontrastu, czerni i odwzorowania kolorów. Cenowo, sprzęt nie odbiega mocno od rynkowych standardów wyznaczonych przez konkurencję. Jeśli zatem szukamy dobrego, dużego TV do naszego salonu i jesteśmy zauroczeni efektami 3D, warto rozważyć tą inwestycję.

ZALETY
 
  • Solidna, metalowa konstrukcja;
  • Dobra jakość obrazu HD i 3D;
  • Interesujące i użyteczne technologie;
  • Szeroki wybór złączy;
  • Dobra automatyka nastaw;
  • Wysoka kompatybilność na poziomie urządzeń peryferyjnych;
  • Szeroki wachlarz ustawień ręcznych;
  • Dobry stosunek ceny do jakości.
   
WADY
 
  • Możliwy brak obsługi polskiej czcionki w formacie TXT;
  • Brak obsługi DTS;
  • Tylko jedna para okularów w zestawie.
   

Ocena

Każdy z najważniejszych elementów składowych został oceniony w skali od 1 do 5 punktów, gdzie 1 prezentuje poziom bardzo słaby, 3 jest odpowiednikiem standardów rynkowych w danej klasie sprzętu, a 5 jest notą najwyższą. Wszystkie oceny cząstkowe są sumowane, a ich średnia stanowi ocenę całkowitą.

Składowe
Ocena cząstkowa
Ocena całkowita
      Budowa
  • Zawartość zestawu
  • Wygląd
  • Gniazda
  • Sterowanie
 
  • 4,0
  • 4,5
  • 4,5
  • 3,5
4,1
      Funkcjonalność
  • Jakość obrazu
  • Automatyka
  • Nastawy ręczne
  • Obsługiwane formaty
  • Tryb 3D
  • Internet i dodatki
 
  • 4,0
  • 3,5
  • 5,0
  • 4,0
  • 4,0
  • 4,0
4,0
           
Ocena końcowa
 
4,1
     

 

Werdykt maniaKa

   
Ten sprzęt jest dla Ciebie jeśli…
Ten sprzęt nie jest dla Ciebie jeśli…


  • …interesuje ciebie wysoka jakość obrazu bez względu na cenę;
  • …cenisz sobie stylowe konstrukcje.
  • …nie lubisz 3D;
  • …nie masz dużego salonu.
 
 

 

 
 

Toshiba 46YL863 – specyfikacja

Toshiba 46YL863

od: 4.990 zł »



 
 

 
Obraz  
Przekątna (cm / cale) 117/46
Proporcje ekranu 16:09:00
Rozdzielczość 1920 x 1080
Jasność (cd/m2) 450
Kontrast dynamiczny 7.000.000:1
Czas reakcji (G to G) ms) 4
Kąty widzenia (º) 178
LED-TV Tak
LED krawędziowe Tak
Pro LED 32 Tak
Full HD – High Definition 1080p Tak
CEVO ENGINE Tak
3D TV Tak
3D FULL HD Tak
3D – Aktywna przysłona Tak
Konwersja 2D-3D z Depth Control Tak
Meta Brain Tak
800 Hz Active Motion Rate (AMR800) Tak
Resolution+ Tak
Network Resolution+ Tak
3D Resolution+ Tak
Intelligent 3D + Tak
Tryb 24p: Standardowy | Wygładzony Tak
Real Digital Picture Tak
Cyfrowa redukcja szumów Tak
Cyfrowa redukcja szumów MPEG Tak
Cyfrowy filtr grzebieniowy 3D Tak
Automatyczna kontrola podświetlenia Tak
AutoView Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia Tak
3D Colour Management Tak
Wybór temperatury kolorów Tak
Manualny wybór rozmiaru zdjęć Tak
Tryb dokładne skanowanie Tak
Ustawienia zaawansowane  
Tryb Hollywood Mode 1 & 2 (Dzień/Noc) Tak
3D Colour Management Tak
Ustawienia skali szarości Tak
Ustawienia gamma Tak
Filtr RGB Tak
Zintegrowane tablice testowe Tak
601/709 Colour Decoding Selection Tak
Kopiowanie do urządzeń wyjściowych Tak
Informacja HDMI Tak
Autokalibracja Tak
Tuning**  
TV Standards PAL I/BG/DK; SECAM BG/DK/L, NTSC BG 4.43
Ilość kanałów ATV (100) │ DTV (9999)
Analogowy Tak
DVB-T Tak
DVB-T2 Tak
DVB-C / DVB-C (HD) Tak
DVB-S / DVB-S2 (HD) Tak
H.264 Tak
DVB Common Interface+ (CI+) Tak
NTSC Video-Playback Tak
Auto Set-up Tak
USB  
Zdjęcia (USB) Tak
Audio (USB) Tak
Video (USB) Tak
Personal-TV  
Tryb dla 4 użytkowników Tak
Rozpoznawanie twarzy Tak
Motion recognition Tak
Osobiste ustawienia obrazu Tak
Osobiste ustawienia głośności Tak
Osobista lista ulubionych kanałów Tak
Osobiste ustawienia nagrywania Tak
Inne funkcje  
Audio Description (tylko UK) Tak
Freeze Screen Tak
Timer Tak
Panel Lock Tak
Auto Format Tak
4:3 stretch Tak
No Signal Off Tak
Tryb hotelowy Tak
Klonowanie w trybie hotelowym Tak
Tryb sklepowy  
Digital POP Demo Tak
Resolution + demo Tak
Eco  
EU Eco Label *** Tak
Klasa energetyczna B
Obecność ołowiu (Poniżej dyrektywy RoHS) Tak
Zawartość rtęci <0,1 mg/kg
Obudowa  
Jacob Jensen Design Tak
Panel dotykowy Tak
Obrotowa podstawa Tak
Mocowanie na ścianie (VESA) 400 x 400 (M8)
Akcesoria (opcjonalnie)  
Okulary 3D (aktywna przysłona) Tak
Tryb  
AutoView Tak
Dynamic Tak
Tryb gry Tak
Filmowy Tak
PC Tak
Standard Tak
Sklep Tak
Audio  
NICAM Stereo Tak
Audyssey EQ Tak
Dolby Digital Plus Tak
Dolby Volume Tak
Sound Navi Tak
Liczba wbudowanych subwooferów 1
Moc (RMS) W 2 x 10W
Funkcje interaktywne  
Teletekst Tak
Pamięć stron teletekstu 500
Program TV Tak
Now and Next Information Tak
Smart-TV  
PVR Record (zewnętrzna pamięć USB) Tak
WiFi (wbudowane) Tak
WiFi Protected Setup (WPS) Tak
DLNA Tak
DLNA DMP Tak
DLNA DMR Tak
Kompatybilne z Toshiba Media Controller Tak
Kompatybilne z Windows 7 Tak
YouTube Tak
BBC iPlayer (tylko UK) Tak
HbbTV Tak
Toshiba Places Tak
Human Sensor Tak
Kamera (rozpoznawanie twarzy) Tak
Toshiba AppsConnect Tak
Złącza  
HDMI 4
1080p, 1080i, 720p, 720i, 576p, 576i, 480p, 480i | 24Hz (24p) Tak I Tak
Version 1.4 | Audio Return Channel | HDMI Ethernet Channel | Audio Content Enhancement | 3D Tak │ Tak │ – │ Tak
REGZA-Link (HDMI-CEC) Tak
INSTAPORT™ Tak
LAN Tak
Component Video Tak
3.5mm Component Adapter Tak
Composite Video Tak
3.5mm Composite Adapter Tak
SCART Tak
3.5mm Scart Adapter Tak
SCART (RGB | S-Video | AV) Tak
Analogue audio (Cinch) | Audio (mini jack) Tak
PC Input Tak
USB Tak
Liczba wejść USB 2
Digital Audio Out Tak
Słuchawki Tak
Subwoofer Tak
Zasilanie  
Line Voltage 220-240V 50-60Hz
Pobór prądu EN62087 – Typowy (W) 102.8
Pobór prądu EN60107 – Maksymalny (W) 152
Pobór prądu – Stand-by (W) 0.2
Wymiary  
Szerokość (mm) 1067
Wyskość bez podstawy (mm) 653
Wysokość z podstawą (mm) 724
Głębokość z podstawą (mm) – Bottom section 27.02.2012
Głębokość z podstawą (mm) 288
Waga bez podstawy (kg) 15.07.2012
Waga z podstawą (kg) 18.05.2012
Szerokość w kartonie (mm) 1535
Głębokość w kartonie (mm) 126
Wysokość w kartonie (mm) 747
Akcesoria (w kartonie)  
Pilot CT-90378
Baterie do pilota R03(AAA) x2
Podstawa do telewizora Tak
Instrukcja obsługi Tak
3.5mm Component Adapter Tak
3.5mm Composite Adapter Tak
3.5mm Scart Adapter Tak
Okulary 3D (aktywna przysłona) 1

 
 

Toshiba 46YL863 – galeria

 
 

Toshiba 46YL863 / fot. Toshiba
Toshiba 46YL863 / fot. 3DManiaK
Toshiba 46YL863 / fot. 3DManiaK
Toshiba 46YL863 / fot. 3DManiaK
Interfejs ma formę dotykowego panelu / fot. 3DManiaK
Telewizor oferuje szeroki wybór złączy / fot. 3DManiaK
Telewizor oferuje szeroki wybór złączy / fot. 3DManiaK
Pilot ma ergonomiczny kształt / fot. 3DManiaK
Główne menu / fot. 3DManiaK
Telewizor oferuje wysoką jakośćobrazu / fot. 3DManiaK
Użytkownik ma dostęp do solidnego zaplecza programowego / fot. 3DManiaK
Do urządzenia podepniemy większość pamięci przenośnych / fot. 3DManiaK
Okulary nie męczą oczu, chyba że przy naprawdę dlugim seansie / fot. 3DManiaK
Toshiba oferuje autorską platformę Toshiba Places / fot. 3DManiaK



Ceny Toshiba 46YL863

Toshiba 46YL863

od: 4.990 zł »

Arkadiusz Marcjanek

Komentarze

Najnowsze artykuły

LG OLED 55″ w świetnej cenie. Ten telewizor Cię zachwyci!

Sklep Sferis.pl przygotował ofertę, w ramach której kupisz telewizor LG OLED 55C32LA w bardzo atrakcyjnej…

4 maja 2024

Co oglądać w weekend? Oto najlepsze nowe filmy i seriale w tym tygodniu!

[indizar2:stronicowanie] [section:] Wybieramy najciekawsze nowe filmy i seriale VOD. Pod lupę bierzemy m.in. Netflix, HBO…

3 maja 2024

Ta funkcja Wi-Fi powinna być w Xbox od dawna! Podróże staną się łatwiejsze?

Połączenie z Wi-Fi w przypadku konsoli to podstawowa funkcja, która musi dobrze działać. Xbox jednak…

3 maja 2024

„Stamtąd” to ciekawy horror, który warto obejrzeć! Jaką ma fabułę?

"Stamtąd" to horror, którego fabuła dzieje się w niewielkim miasteczku. Premiera pierwszego sezonu miała miejsce…

3 maja 2024

Dlaczego ciągle wracamy do klasyków? Nowe gry mają wiele problemów

Gry towarzyszą mi od samego dzieciństwa. Po latach oczywiście mój gust jak i preferencje uległy…

3 maja 2024

Co oglądać w Netflix? Nowe filmy i seriale (maj 2024)

[indizar2:stronicowanie] [section:] Co warto oglądać w Netflix? Jakie nowe filmy i seriale na Netflix są…

2 maja 2024

Wraz z naszymi partnerami stosujemy pliki cookies i inne pokrewne technologie, aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na urządzeniu końcowym. Używamy plików cookies, aby wyświetlać swoim Użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy oraz w celach analitycznych i statystycznych. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej oraz naszych partnerów. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.

Polityka Cookies