Koncern LG chce zaproponować klientom najnowocześniejszy projektor, dedykowany oglądaniu obrazów wysokiej jakości, w technologii trójwymiarowej. Model CF3DAT odznacza się dość dobrą jasnością, a żeby cieszyć się z wyświetlanych materiałów nie będziemy potrzebowali drogich okularów.
Projektor działa w oparciu o technologię Film Patterned Retarder (FPR), a według producenta ma on posiadać jeszcze zintegrowany tuner telewizyjny. Maniacy 3D powinni zwrócić uwagę na szybką i łatwą konwersję wszystkich plików z trybu 2D do 3D. Maksymalna przekątna, jaką zaoferuje urządzenie to 200 cali oczywiście w Full HD, co robi ogromne wrażenie.
LG CF3DAT ma zachwycić miłośników kina jasnością 1250 lumenów. Zaprezentowany właśnie w Korei, ma trafić na światowy rynek dopiero w połowie przyszłego roku. Dokładnej daty jeszcze nie podano podobnie, jak ceny zakupu urządzenia. Czy nowy produkt od LG spowoduje, że już niedługo wszystkie filmy 3D będziemy woleli wyświetlać w naszym salonie? Teraz pozostaje czekać na decyzję na temat ceny projektora, bo jeśli będzie ona przystępna, to szybko może okazać się, że klienci będą chcieli posiadać taki sprzęt, zamiast chodzić na filmy trójwymiarowe do kina.
Źródło: lg
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Sony oficjalnie potwierdziło podwyżki PlayStation Plus. Gracze zapłacą więcej już za jutro. Sony tłumaczy się…
Sony z matrycą 120 Hz i przekątną 55 cali w takiej cenie? Ta promocja naprawdę…
Co obejrzeć w HBO Max? Jakie filmy i seriale warto teraz zobaczyć? Szukając odpowiedzi na…
Edifier Auro Ace to nowe, rewolucyjne słuchawki nauszne z wbudowanym ekranem. Poznaj specyfikację i niską…
Marzy Ci się kino domowe w bardzo niskiej cenie? Jeśli tak, to świetnie się składa…
Aura Displays zaprezentowało Single Flex Pro, pierwszy na świecie przenośny monitor ze składanym ekranem AMOLED.…