wtorek, 14 stycznia 2020, Grzegorz Szczypa

Mixxtape: player dla maniaków retro, czyli drugie życie kasety magnetofonowej

Mixxtape 2
Mixxtape z możliwością personalizacji / fot. Mixxtape

0 odpowiedzi na “Mixxtape 2”

 1. Retromaniak pisze:

  Dla mnie to trochę bez sensu. To tak jakby kupić gramofon do słuchania muzyki z telefonu. Oczywiście jest to dobre rozwiązanie jeśli ktoś posiada np. w samochodzie stare radio i po prostu chce posłuchać muzyki w podróży, ale nie jeżeli to rozwiązanie kosztuje 100$, w tej cenie dostaniemy taniego smartfona który posiadał będzie wszystkie funkcje tego wynalazku, a przy tym da nam jeszcze kilka innych możliwości.

  Dalej więc chyba najlepszą opcją na słuchanie muzyki że starych odtwarzaczy będzie po prostu zakup tanich chińskich „kasetek MP3”. To już w mojej opinii ciekawszym projektem jest magnetofon IT’s OK czyli walkman z funkcją bluetooth. a i cena niższa bo coś w okolicy 90$.

  • Grzegorz Szczypa pisze:

   Większość gadżetów jet trochę bez sensu – bo albo znajdziemy coś tańszego, co ma podobne funkcjonalności, albo „a komu to potrzebne”. W przypadku Mixxtape kluczem jest design i pomysł, szczerze wątpię, żeby ktoś kupował go po to, by wykorzystywać w aucie jako przelotki do magnetofonu 🙂 Dzięki,że podzieliłeś się info o walkmanie, który również dla fana retro jest fajnym bajerem – ale zauważ, że kasetka ma też opcję BT, a przy tym jest mniejsza, więc praktycznością użytkowania wygrywa. Na pewno oba urządzenia są warte zauważenia i oba są jednocześnie… zbyt drogie 🙂
   W notce wspomniałem, że cena jest przeszarżowana i powinna wynosić tyle, ile początkowo ogłaszali na etapie zbierania funduszy, czyli około 1/3 tego co widzimy teraz.
   Pozdrawiam!

 2. Grzes pisze:

  Super wynalazek lepsze od tabletu i smartfona muszą ciogle podłączyć power bank kaset jako MP3 przenośny nie trzeba przeście usb ani komputera a nawet kabla audio żeby podłożyć do amplitunera wystarczy mieć odtwarzacz kasetowy np bubooksa wierzą hi-fi a nawet walkman i nie tylko odtwarzacze samochodowe nie wiem czy ma wbudowaną mini prądnice żeby ładować akumulatorki to było super gadżet

Dodaj komentarz


reklamaml