, Canal+ Newsy Telewizja i operatorzy

nc+ przechodzi do historii. Czas na… Canal+

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

9 odpowiedzi na “nc+ przechodzi do historii. Czas na… Canal+”

 1. Justyna pisze:

  No tak, z tym że to są kanały bez reklam za co niestety się płaci, w Polsacie te reklamy są na okrągło! Proszę logicznie pomyśleć. Zresztą są naprawdę świetne promocje na c+!

 2. Yras72 pisze:

  Następna nazwa będzie Canal minus

 3. Tommaso pisze:

  Może i Canal+ jest pazerny tylko można się zastanowić kto jest bardziej pazerny Canal+ czy Cyfrowy Polsat który każe płacić extra swoim klientom za dostęp do różnego rodzaju transmisji sportowych.

 4. Remek176 pisze:

  Sama zmiana nazwy nic nie wniesie, abonentom zależałoby bardziej na np.zamianę kanałów SD na HD bo niektórych obecnie kanałów nie da się po prostu oglądać.Jezeli chcecie zdobyć sobie uznanie abonentów pomyślcie jak najszybciej o tym temacie!

 5. PiotrP pisze:

  Zajrzyj do słownika ortograficznego. A te pomyje z twojej strony to chyba dlatego, ze cię nie stać na przyzwoity pakiet.

 6. Karl pisze:

  Zmiana nazewnictwa nic nie daje chodzi tylko o kasę canał+jest najbardziej pazerną platformom byłem już przytych złodziejach Frsncuskich i przeszłem do Nki i namoje przeklenistwo połączyli się ze sobą i zaraz zaczeły się znowu problemy kto ma trochę pamięci to napewno pamięta zagryfki tej złodziejskiej platformy i tylko buntowi w sieci ludzi platforma + po ukarani musiała wrucić do poprzeddnich umów i teraz znowu chcą powtużyci powturkę z rozrywki

 7. Bodzio pisze:

  Nazywa się Canal+ to powinien być ten Canal+ dostępny w cenie każdego abonamentu. To tak jak bym wziął Cyfrowy Polsat i za kanał Polsat musiał bym dodatkowo płacić.

 8. max95100 pisze:

  Z tego co pamiętam to już by była 4 nazwa tej platformy cyfrowej i poniekąd powrót do korzeni.
  1. CANAL+ Cyfrowy
  2. CYFRA+ (po połączeniu z wizją tv)
  3. nic+ (po połączeniu z platformą n)
  4. CANAL+ (poniekąd powrót do pierwszej nazwy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml