wtorek, 4 czerwca 2019, Grzegorz Szczypa

LG V40 to killer playerów audio, ale (na razie) go nie kupię (recenzja)

LG V40 szkoda że nie jest węższy
LG V40: szkoda że nie jest węższy...

0 odpowiedzi na “LG V40 szkoda że nie jest węższy”

  1. Edi pisze:

    Wysoka cena, plastikowa obudowa, kiepski aparat, słaba bateria, zeszłoroczny procesor, brak aktualizacji do 9 Pie to za dużo wad by polecać ten telefon.

  2. Siwy pisze:

    Aha dodam jeszcze żeby było ciekawiej że na V30 nie działają żadne equalizery korektory dźwięku ze sklepu play które z powodzeniem poprawiają dźwięk na innych nawet budżetowych telefonach czy tabletach. V30 to pierwszy model na którym nie działają pobrane equalizery tzn brak reakcji zmiany dźwięku po zainstalowaniu i włączeniu.

  3. Siwy pisze:

    Witam używam V30 i mam pytanie odnośnie korektora dźwięku, którego nie ma w ustawieniach dzwieku a jedynie w ustawieniach aplikacji muzycznej od LG, problem pojawia się że podczas słuchania muzyki np z tidala czy YouTube przez słuchawki bluetooth automatycznie pozbawieni jesteśmy jakichkolwiek ustawień które posiadają owiele tańsze telefony. Dzieje się tak bo po bluetooth nie działa hidaq a brak korektora ogólnego w ustawieniach eliminuje jakiekolwiek nastawy dla muzyki z np YouTube. Problem znika przy muzyce z apki lub powerampa. Jednak nie zawsze mamy wszystko zgrane na tel. Proszę o podpowiedź czy wasze V30 też nie mają korektora ogólnego w ustawieniach, bo v40 już mają wychodzi na to, patrząc na załączone screeny. Pozdro

Dodaj komentarz


reklama