, Filmy, seriale i VOD Netflix Newsy Telewizja i operatorzy Telewizory

Netflix startuje w Polsce

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

3 odpowiedzi na “Netflix startuje w Polsce”

 1. jacekg pisze:

  to nie entuzjastyczny artykuł, to entuzjastyczny news 😛

  Warto zajrzeć także na nasz bliźniaczy serwis http://www.3dManiaK.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat telewizorów i nie tylko.

 2. Jakub pisze:

  Wybieram…hmm…nic!

  Oferta Standard w Stanach kosztuje 9,99$ a w Polsce 9,99 € czyli w Polsce jest prawie 10% drożej. Szkoda, że porównanie do oferty Netflixa w Stanach nie pojawiło się w tym entuzjastycznym artykule.

  W Stanach oferta jest pełna a w Polsce nie ma najnowszych i najciekawszych seriali i filmów (np. Game of Thrones), bo Netflix ma już jakieś umowy z HBO i innymi, i nie może teraz robić im konkurencji (!!!). Podsumowując ofertę Netflix – za 10% większe pieniądze niż w Stanach oferuje nie więcej niż 15% swojej oferty czyli prosto licząc oferta jest przynajmniej 6 RAZY DROŻSZA niż w Stanach. Pewnie nie tylko ja jestem rozczarowany. Dla kogo ma być ta oferta? Jaki jest target?

  Szkoda że Netflix, podobnie jak inne amerykańskie firmy, vide Apple czy Amazon, traktują 40 milionów (potencjalnych) klientów kompletnie bez szacunku. Gdyby chociaż oferowali to samo za te same pieniądze to jeszcze bym mógł zrozumieć.

  Oferta kompletnie bez sensu niestety…

  Podrawiam
  Jakub

 3. Greg pisze:

  A na Smart TV Panasonic z 2013 model TX 32-E6E nie ma nawet w markecie do pobrania aplikacji Netflix. Ignorancja firmy Panasonic?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml